Bize Ulaşın! 0212 436 08 81

Hakkımızda

Firmamız, 1996 yılında başlatmış olduğu faaliyetlerini bugün mobilya atölyesi, çelik atölyesi ve boya atölyesi olmak üzere toplamda 4000 M² üretim kapasitesine sahip Bağcılar’da ki üretim tesisinde devam ettirmektedir.

Tura Çelik, öğretim kurumları, sağlık kurumları, endüstriyel tesisler, kalite kontrol ve AR-GE laboratuvarları için yerli ve yabancı piyasada ki iş ortakları, esnek çözüm önerileri ve yerinde hizmet politikası ile laboratuvar sistemleri, okul laboratuvar sistemleri ve ofis sistemleri alanında üretim ve satış faaliyeti göstermektedir.

Tura Çelik; İnsan kavramından yola çıkarak fiziksel ortam düzeninin çalışan bireylerin duygusal dünyaları ve performansları üzerinde ki olumlu etkilerini ortaya çıkaracak tasarım çalışmalarında renk uyumu, gürültü seviyesi, ısı düzeyi ve yerleşim düzeni gibi hususların doğru şekilde konumlandırılmasını sağlamaktadır. Laboratuvar projeleriniz de sürekli gelişen, değişen ürün ve hizmetler arasından sizler için hedeflenen tasarımın doğru şekilde kurulması adına çalışmaktadır.

Dünden, bugüne proje danışmanlık hizmeti, mimari ve mühendislik tasarım uygulamaları alanına yönelen firmamız anahtar teslim laboratuvar kurulumu noktasında sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Vizyonumuz

Toplumun yapı taşı “İnsanı” doğrudan etkileyen sağlık, gıda, eğitim ve benzeri sektörlerde hizmet veren laboratuvarlarının kurulması yönünde faaliyet gösteren firmamız; sektöre kazandırdığı ve kazandırmayı planladığı yenilikler ile uluslararası projelerde yer alarak ülkemizde ihracatı güçlendirmeyi ve dünya çapında tercih edilmeyi, toplumumuzun takdirini kazanarak marka saygınlığını korumayı hedeflemektedir. 

Misyonumuz
Yeni gelişmeleri ve teknolojik imkânları en iyi şekilde kullanarak, toplumumuzu olumsuz etkileyen zaman ve kaynakların israfını minimize ederek, Avrupa’da kabul görmüş sistem ve standartlar ile müşteri memnuniyetini sağlamak kuruluşumuzun temel ilkesidir. Bununla birlikte sanayimize, ekonomimize ve içinde bulunduğumuz sektöre katkı sağlamak çalışma disiplinimizin olmazsa olmaz değerleridir. İlkelerimiz doğrultusunda ve bizimle mücadele eden değerli ekibimizin de katkıları ile sektöre yön vererek, lider konuma gelmek kuruluşumuzun esas amacıdır.

Neden Biz
  • DEVAMLILIK 1996’dan beri kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile sürekliliğe dayalı sağlam ilişkiler kuruyoruz.
  • YÜKSEK KALİTE ANLAYIŞI Proje tasarım aşamalarında ve saha uygulamalarında Avrupa’da kabul görmüş standartlardan ödün vermeden işimizi yapıyoruz.
  • GÜVENLİK Başarının ekip işi olduğuna inanıyor çalışma arkadaşlarımızın sağlığına önem veriyoruz. İş sağlığı ve güvenliğine yönelik eğitimlerimizi, risk analiz çalışmalarımızı ve acil durum eylem planlarımızı titizlikle takip ediyor ve uyguluyoruz.
  • DENEYİM VE YENİLİKÇİLİK Kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren konularda deneyimli mühendis ekibimiz ile çözüm ortağınız oluyoruz.
  • STRATEJİK İNSAN KAYNAĞI YÖNETİMİ Proje yönetim ekimizi alanında uzman kişilerden seçiyor. Her proje de mühendislerimizin tüm bilgi ve birikiminden yararlanılmasını amaçlıyoruz. Sahadaki başarılarımızı deneyimli yetkin yönetim becerisine sahip uzmanlarımız ile destekliyoruz.
  • ETKİLİ MALİYET VE YÖNETİM PLANLAMASI Kaynak yönetim planlama sistemi ile projelerimizin her sürecini maliyet ve yönetim açıcından etkili şekilde planlıyoruz.Yüzde Yüz Yerli Mühendislik Ve Üretim ile
Sunduğumuz Ürünler